sk en de ru
Svadby, plesy, stužkové, zábavy, jubileá...

ČLÁNKY / Hudobná skupina EPILÓG ukončila plesovú sezónu v Česku

Podduklianske novinky - 01.03.2010

Pre známu hudobnú skupinu EPILÓG zo Svidníka bola tohtoročná plesová sezóna veľmi úspešná a časovo náročná.

Okrem bežných plesov vo východoslovenskom kraji, ktorý už 14-krát začal na „rusnáckom silvestri“ v Jumbo Centre v Košiciach cestovala kapela v zložení Vlado Sluk, Ivo Rodák a Sašo Bojkas do Bratislavy na 11. spoločenský večer Slovensko-ukrajinskej spoločnosti do hotela Kyjev, kde pod ich taktovkou sa zabávalo niekoľko známych ľudí spoločenského a športového života, ako napr. známy futbalový tréner Karol Pecze a ďalší.

Po závere „fašiangov“ kapela EPILÓG cestovala na 3 dni do Čiech , kde Regionálna obec Slovákov v Hradci Králové organizovala V. ČESKO-SLOVENSKÝ BÁL. Dodajme, že svidnícka skupina na tomto bále hrala už druhý rok s domácou kapelou Galileo Band a vo vedľajšej sále s cimbalovkou Juraja Pecníka z družobného slovenského mesta Banská Bystrica na čele s primátorom mesta Ivanom Saktorom. Banskobystrickému primátorovi hudba svidníckej kapely ulahodila, čo dal najavo aj v čase prestávky prítomnosťou pri „muzikanskom stole“ s prípitkom makovickej slivovice a vypýtaním kontaktu na spoluprácu v B. Bystrici. Ples moderoval moderátor Českého rozhlasu Schmidt a počas prestávok spievala známa slovenská speváčka Marcela Molnárová.

Vystúpenie svidníckej kapely EPILÓG na takých veľkých významných akciách nebolo prvé. Svidníčania hrali na svadbe známeho hokejistu Mira Šatana na Bojníckom zámku, či na šesdesiatke zabávača Andéra z Košíc

(ks)

ALBUMY
Mamko moja dorohá

Mamko moja dorohá

RONDO RECORDING, 1999

Ej dajte sja nám dajte

Ej, dajte sja nám, dajte

GRAND-STUDIO, 2002

viac »

KONTAKTY
Kontakt. osoba: Vladislav Sluk
Adresa: Ľ. Štúra 489/9, 089 01 Svidník
Mobil: 0907 550 206
E-mail: vladoepilog.sk
Web: www.epilog.sk