sk en de ru
Svadby, plesy, stužkové, zábavy, jubileá...

ČLÁNKY / Svidnícky EPILÓG zabával Košičanov

Noviny Dukla - 17.07.2001

Vokálno-inštrumentálna skupina EPILÓG dostala ponuku na hodinový koncert v rámci Košického kultúrneho leta 2001 od starostu Košice - Staré mesto Ing. Jána Suliho. Skupina pozvánku nedostala náhodne, ale po niekoľkoročnom úspešnom účinkovaní na najväčších košických plesoch, zábavách a výročiach, na ktorých svidnícky chlapci vždy dokázali povzniesť zábavu na ten najkrajší pocit a radosť.

Vo štvrtok 28. júna sa konečne umúdrilo aj počasie a modrá obloha a slniečko dávali tušiť, že hodinový koncert skupiny EPILÓG o 17. hodine bude úspešný. Po prvých tónoch rusnáckej pesničky "OJ, NUNU" a "Mamko moja doroha" zaznieval potlesk postávajúcich náhodných chodcov a tých vynachádzavejších, ktorí si obsadili všetky "letné reštaurácie". Po pesničke "Hudba nemá čo piť", po potlesku doniesli kapele pivo. Okrem našich ľudoviek zazneli aj pesničky moderné z vlastnej tvorby ako "Natália" od vedúceho skupiny a hráča na klávesové nástroje Vlada Sluka, "Biely dom" od speváka Iva Rodáka, slovenský hit "Voda, čo ma drží nad vodou", alebo od Gotta "Lady Carneval". Sóla na všetkých pesničkách precízne a citlivo na gitare zahral Milan Kaliňak.

Vystúpenie EPILÓGu malo veľký úspech a nás len teší, že sú to naši chlapci - Svidníčania. Veľa úspechov v ďalšej umeleckej dráhe.

ALBUMY
Mamko moja dorohá

Mamko moja dorohá

RONDO RECORDING, 1999

Ej dajte sja nám dajte

Ej, dajte sja nám, dajte

GRAND-STUDIO, 2002

viac »

KONTAKTY
Kontakt. osoba: Vladislav Sluk
Adresa: Ľ. Štúra 489/9, 089 01 Svidník
Mobil: 0907 550 206
E-mail: vladoepilog.sk
Web: www.epilog.sk